Skip to main content

Tłumy ludzi, upominki, ciepłe posiłki i pyszna kawa to widok przedstawiający się wszystkim, którzy zjawili się 21 czerwca w Arenie Ostrów Wielkopolski. To właśnie tego dnia po raz 17. ruszyła akcja pt.: „Oddaj krew z Kablówką”, której jednym ze sponsorów jest Centrum Materiałów Drzewnych Sklejka-EKO S.A.

Tegoroczna edycja akcji krwiodawstwa pt.: „Oddaj krew z Kablówką” rozpoczęła się z samego rana i przyciągnęła do Areny Ostrów tłumy ochotników. Potencjalni krwiodawcy mogą liczyć na upominki, pamiątkowe koszulki oraz pokrzepić się pyszną kawą lub ciepłym posiłkiem serwowanym przez sponsorów. Centrum Materiałów Drzewnych oddało na rzecz akcji drobne i praktyczne upominki, które są nieodzownym atrybutem w codziennym życiu, czy pracy.

Jako sponsor akcji Sklejka EKO S.A. i Centrum Materiałów Drzewnych popierają ideę honorowego oddawania krwi, tym bardziej w tak ważnym okresie wakacji, gdzie zapotrzebowanie na krew jest stale wysokie. Krew jest jednym z niewielu bezcennych darów, które człowiek jest w stanie ofiarować bez uszczerbku na swoim zdrowiu drugiemu człowiekowi. Mamy nadzieję na dalsze propagowanie szlachetnej akcji w Ostrowie Wielkopolskim i poza jego granicami. Życzymy też dużo zdrowia!