Specyfikacja
Rollbordery Palisady Płot myśliwski
Długość:
2000 mm
Wysokość:
150 mm – 300 mm
(powyzej 300 mm wg. zamówień)
Długość:
300 mm – 2500 mm
Średnica:
75 mm i 90 mm
od 40×250
do 100×250
Wszelkie informacje
dotyczące rozmiarów, cen, dostępności prosimy kierować do Opiekunów Produktu, którzy dla Naszych Klientów służą również możliwością fachowej porady w zakresie odpowiedniego wyboru wedle potrzeb Klienta.

Rollborder drewniany
niski płotek do aranżacji ogrodowych i innych praktycznych zastosowań. Elementy rollbordera zostały połączone drutem ze stali nierdzewnej. Dzięki zastosowaniu impregnacji oraz drutu ze stali nierdzewnej płotek jest odporny na działanie warunków atmosferycznych

Płot myśliwski
to półwałki połączone gwoździami w 2,5 metrowe moduły. Płoty sztachetowe to z kolei moduły 2 metrowe składające się z poziomych rygli z nabitymi sztachetkami zakończonymi u góry ozdobnym łuczkiem. Przy wykorzystaniu takich płotków możecie Państwo dowolnie określić Waszą zieloną przestrzeń, wydzielając określony teren – np ogródek warzywny od miejsca zabaw dla dzieci. Zabezpieczają również przed zniszczeniem jakie mogą spowodować w ogrodzie nasze zwierzęta. Stosowane są także jako ogrodzenia, jeśli nie zależy nam na całkowitym osłonięciu się od otoczenia. Sztachety wykorzystywane są również przy tworzeniu balustrad na balkonach i tarasach.

Palisada
należy do popularnych rozwiązań, wykorzystywanych w ogrodach m.in., w zakresie umacniania skarp i rabat. Wydaje się być elementem niezbędnym w przypadku ogrodów założonych na nieregularnym terenie. Może stanowić element bardzo estetyczny i nie ma konieczności, aby przy wyborze palisad, ograniczać się wyłącznie do drewnianych żerdzi.

 Zainteresowany ofertą elem. architektury ogrodowej ?

Kontakt