Skip to main content

Szukając nowych schodów i stopni, jest szereg wymagań, którym muszą sprostać, aby był odpowiednie. Dlatego poniżej przyjrzymy się najważniejszym z nim i dowiesz się, że stopnie z firmy Sklejka Eko to dobry wybór na lata!

Doskonały wygląd stopni drewnianych!

Wygląd to nadrzędna cecha, architektury i wystroju wnętrz. Drewno jest najczęściej wykorzystywanym materiałem do wykańczania stopni schodowych, ponieważ wykorzystując drewno, masz pewność, że nigdy nie wyjdzie z mody. Schody drewniane nadają pięknego naturalnego wyglądu i przytulności każdemu pomieszczeniu. Swoją ponadczasowością i elegancją idealnie wpasują się w nowe inwestycje, jednak jest na tyle uniwersalnym materiałem, że doskonale dopasuje się do większości stylów, co daje nieskończenie wiele możliwości zaaranżowania własnej przestrzeni.

Najwyższa jakość

Wytrzymałość to niezwykle istotna cecha, gdy ze schodów korzystają dzieci i zwierzęta. Stopnie firmy Sklejka Eko są odporne na ścieranie, zabrudzenia i uszkodzenia. Oprócz tego drewno jest ciepłe w dotyku, dla kogoś, kto lubi chodzić boso we własnym domu, to świetny wybór!

Uniwersalność schodów drewnianych

Schody drewniane są doskonały wyborem zarówno w przestrzeniach prywatnych, jak i publicznych. Indywidualne podejście i profesjonalny park maszynowy umożliwia stworzenie produktu o najlepszej jakości dopasowanego pod każdego klienta!

Zobacz całą kolekcję!

Lub skontaktuj się:
Marcin Szczepaniak
Specjalista ds. handlu
tel.: +48 (62) 735 53 10
kom.: +48 668 409 889
e-mail:

Serdecznie zapraszamy do współpracy architektów i dekoratorów wnętrz!