Sklejka-Eko S.A.
ul. Reymonta 35
63-400 Ostrów Wielkopolski
e-mail: sekretariat@sklejkaeko.pl

NIP 622-00-05-391
REGON 250005943
Sąd Rejonowy – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu
IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
KRS nr 0000032963
Kapitał zakładowy 4.282.160 PLN wpłacony w całości.

    Name (required)

    e-mail (required)

    Topic

    Message

    Commercial Department

    Agnieszka Morga – Lisiak
    Export manager
    tel.: +48 (62) 735 53 10
    mobile: +48 668 102 860
    e-mail: agnieszka.morga@sklejkaeko.pl

    Tomasz Lisiak
    Export manager
    tel.: +48 (62) 735 53 10
    mobile: +48 506 148 613
    e-mail: tomasz.lisiak@sklejkaeko.pl

    Dariusz Bartoś
    Sales Specialist
    tel.: +48 (62) 735 53 10
    mobile: +48 602 554 032
    e-mail: dariusz.bartos@sklejkaeko.pl

    Marta Strapagiel
    Sales Specialist
    tel.: +48 (62) 735 53 10
    mobile: +48 604 055 587
    e-mail: marta.strapagiel@sklejkaeko.pl

    Marcin Szczepaniak
    Sales Specialist
    tel.: +48 (62) 735 53 10
    mobile: +48 668 409 889
    e-mail: marcin.szczepaniak@sklejkaeko.pl

    Alina Kubiak
    Sales Specialist
    tel.: +48 (62) 735 53 10
    mobile: +48 664 434 851
    e-mail: alina.kubiak@sklejkaeko.pl

    Aneta Wawrocka
    Purchasing Specialist
    tel.: +48 (62) 735 53 09
    mobile: +48 506 612 703
    e-mail: aneta.wawrocka@sklejkaeko.pl

    Tatiana Rybak
    Sales Specialist
    tel.: +48 (62) 735 53 09
    mobile: +48 664 434 938
    e-mail: tatiana.rybak@sklejkaeko.pl

    Dominika Kusiak
    Sales Specialist
    tel.: +48 (62) 735 53 10
    mobile: +48 506 612 068
    e-mail: dominika.kusiak@sklejkaeko.pl

    Paweł Banaszak
    Sales Specialist
    tel.: +48 (62) 735 53 10
    mobile: +48 608 614 736
    e-mail: pawel.banaszak@sklejkaeko.pl

    Patrycja Jankowska
    Sales Specialist
    tel.: +48 (62) 735 53 10
    mobile: +48 506 483 209
    e-mail: patrycja.jankowska@sklejkaeko.pl

    Andrzej Politowski
    Sales Specialist
    tel.: +48 (62) 735 53 10
    mobile: +48 690 541 412
    e-mail: andrzej.politowski@sklejkaeko.pl

    Joanna Ledwoń
    Sales Specialist
    tel.: +48 (62) 735 53 10
    mobile: +48 690 541 415
    e-mail: joanna.ledwon@sklejkaeko.pl

    Fabian Michalak
    Marketing Specialist
    mobile: +48 512 709 165
    e-mail: fabian.michalak@sklejkaeko.pl

    Logistic Department

    Grzegorz Walczak
    Logistic
    mobile: +48 506 612 665
    e-mail: grzegorz.walczak@sklejkaeko.pl

    Renata Szczepska
    Manager of Logistics Department
    mobile: +48 512 708 785
    e-mail: renata.szczepska@sklejkaeko.pl

    Ryszard Furmankiewicz
    Specialist management of raw materials
    mobile: +48 608 611 776
    e-mail: ryszard.furmankiewicz@sklejkaeko.pl

    Department of Technology and Quality Control

    Natalia Wota
    Technologist
    tel.: +48  608 350 857
    e-mail: natalia.wota@sklejkaeko.pl

    Management Board

    Jacek Kaszyński
    CEO – Executive Director
    e-mail: jacek.kaszynski@sklejkaeko.pl

    Maciej Gaffling
    CFO – Financial Director
    e-mail: maciej.gaffling@sklejkaeko.pl