Sklejka-Eko S.A.
ul. Reymonta 35
63-400 Ostrów Wielkopolski
e-mail: handel@sklejkaeko.pl
e-mail: sekretariat@sklejkaeko.pl

Magazyn czynny:
pon. – pt.: 7:00 – 22:00
Hurtownia czynna:
pon. – pt.: 7:00 – 15:00

NIP 622-00-05-391
REGON 250005943

Sąd Rejonowy – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu
IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
KRS nr 0000032963

Kapitał zakładowy 4.282.160 PLN wpłacony w całości.

    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Temat

    Treść wiadomości


    Dział handlowy – Sprzedaż hurtowa

    Dariusz Bartoś
    Kierownik Działu Handlowego
    tel.: +48 (62) 735 53 10
    kom.: +48 602 554 032
    e-mail: dariusz.bartos@sklejkaeko.pl

    Tatiana Rybak
    Specjalista ds. handlu
    tel.: +48 (62) 735 53 09
    kom.: +48 664 434 938
    e-mail: tatiana.rybak@sklejkaeko.pl

    Dominika Kusiak
    Specjalista ds. handlu
    tel.: +48 (62) 735 53 10
    kom.: +48 506 612 068
    e-mail: dominika.kusiak@sklejkaeko.pl

    Marta Strapagiel
    Specjalista ds. handlu
    tel.: +48 (62) 735 53 10
    kom.: +48 604 055 587
    e-mail: marta.strapagiel@sklejkaeko.pl

    Marcin Szczepaniak
    Specjalista ds. handlu
    tel.: +48 (62) 735 53 10
    kom.: +48 668 409 889
    e-mail: marcin.szczepaniak@sklejkaeko.pl

    Alina Kubiak
    Specjalista ds. handlu
    tel.: +48 (62) 735 53 10
    kom.: +48 664 434 851
    e-mail: alina.kubiak@sklejkaeko.pl

    Aneta Wawrocka
    Specjalista ds. zakupów
    tel.: +48 (62) 735 53 09
    kom.: +48 506 612 703
    e-mail: aneta.wawrocka@sklejkaeko.pl

    Agnieszka Morga – Lisiak
    Specjalista ds. handlu
    tel.: +48 (62) 735 53 10
    kom.: +48 668 102 860
    e-mail: agnieszka.morga@sklejkaeko.pl

    Tomasz Lisiak
    Specjalista ds. handlu
    tel.: +48 (62) 735 53 10
    kom.: +48 506 148 613
    e-mail: tomasz.lisiak@sklejkaeko.pl

    Paweł Banaszak
    Specjalista ds. handlu
    tel.: +48 (62) 735 53 10
    kom.: +48 608 614 736
    e-mail: pawel.banaszak@sklejkaeko.pl

    Patrycja Jankowska
    Specjalista ds. handlu
    tel.: +48 (62) 735 53 10
    kom.: +48 506 483 209
    e-mail: patrycja.jankowska@sklejkaeko.pl

    Andrzej Politowski
    Specjalista ds. handlu
    tel.: +48 (62) 735 53 10
    kom.: +48 690 541 412
    e-mail: andrzej.politowski@sklejkaeko.pl

    Joanna Ledwoń
    Specjalista ds. handlu
    tel.: +48 (62) 735 53 10
    kom.: +48 690 541 415
    e-mail: joanna.ledwon@sklejkaeko.pl

    Fabian Michalak
    Specjalista ds. marketingu
    kom.: +48 512 709 165
    e-mail: fabian.michalak@sklejkaeko.pl

    Centrum materiałów drzewnych (CMD) – Sklep Firmowy (sprzedaż detaliczna)

    Sylwia Sointa
    Kierownik CMD
    tel.: +48 (62) 735 53 13
    kom.: +48 506 612 415
    e-mail: sylwia.sointa@sklejkaeko.pl

    Sebastian Hypki
    Sprzedawca
    tel.: +48 (62) 735 52 76
    kom.: +48 506 612 106
    e-mail: sebastian.hypki@sklejkaeko.pl

    Dział usług i przetwarzania

    Waldemar Lis
    Technolog/Konstruktor
    tel.: +48 517 141 078
    e-mail: waldemar.lis@sklejkaeko.pl

    Kadry i Administracja

    Zespół Kadr i Administracji
    tel.: +48 608 578 305
    tel.: +48 506 612 134
    e-mail: kadry@sklejkaeko.pl

    Finanse i Księgowość

    Zespół Finansów, Księgowości i Rachuby Płac
    tel.: +48 506 148 102
    e-mail: renata.podsadna@sklejkaeko.pl

    Logistyka

    Grzegorz Walczak
    Kierownik Logistyki Wyjścia
    tel.: +48 506 612 665
    e-mail: grzegorz.walczak@sklejkaeko.pl

    Zaopatrzenie

    Renata Szczepska
    Kierownik Logistyki Wejścia
    kom.: +48 512 708 785
    e-mail: renata.szczepska@sklejkaeko.pl

    Ryszard Furmankiewicz
    Specjalista ds. Gospodarki Surowcowej
    kom.: +48 608 611 776
    e-mail: ryszard.furmankiewicz@sklejkaeko.pl

    Henryk Wysocki
    Specjalista ds. Zaopatrzenia i Transportu
    kom.: +48 660 762 145
    e-mail: drewno@sklejkaeko.pl

    Dział Technologii i Kontroli Jakości

    Natalia Wota
    Technolog
    tel.: +48 608 350 857
    e-mail: natalia.wota@sklejkaeko.pl

    Zarząd

    Jacek Kaszyński
    Prezes Zarządu – Dyrektor Operacyjny
    e-mail: jacek.kaszynski@sklejkaeko.pl

    Maciej Gaffling
    Członek Zarządu – Dyrektor Finansowy
    e-mail: maciej.gaffling@sklejkaeko.pl