Sklejka-Eko S.A.
ul. Reymonta 35
63-400 Ostrów Wielkopolski
e-mail: handel@sklejkaeko.pl
e-mail: sekretariat@sklejkaeko.pl

NIP 622-00-05-391
REGON 250005943
Sąd Rejonowy – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu
IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
KRS nr 0000032963
Kapitał zakładowy 4.282.160 PLN wpłacony w całości.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości


Dział handlowy

Dariusz Bartoś
Kierownik Działu Handlowego
tel.: +48 (62) 735 53 10
kom.: +48 602 554 032
e-mail: dariusz.bartos@sklejkaeko.pl

Tatiana Rybak
Specjalista ds. handlu
tel.: +48 (62) 735 53 09
kom.: +48 664 434 938
e-mail: tatiana.rybak@sklejkaeko.pl

Łukasz Michniewski
Specjalista ds. handlu
tel.: +48 (62) 735 53 09
kom.: +48 506 148 250
e-mail: lukasz.michniewski@sklejkaeko.pl

Marta Strapagiel
Specjalista ds. handlu
tel.: +48 (62) 735 53 10
kom.: +48 604 055 587
e-mail: marta.strapagiel@sklejkaeko.pl

Marcin Szczepaniak
Specjalista ds. handlu
tel.: +48 (62) 735 53 10
kom.: +48 668 409 889
e-mail: marcin.szczepaniak@sklejkaeko.pl

Alina Kubiak
Specjalista ds. handlu
tel.: +48 (62) 735 53 10
kom.: +48 664 434 851
e-mail: alina.kubiak@sklejkaeko.pl

Aneta Wawrocka
Specjalista ds. zakupów
tel.: +48 (62) 735 53 09
kom.: +48 506 612 703
e-mail: aneta.wawrocka@sklejkaeko.pl

Agnieszka Morga – Lisiak
Specjalista ds. handlu
tel.: +48 (62) 735 53 10
+48 (62) 735 53 09
kom.: +48 668 102 860
e-mail: agnieszka.morga@sklejkaeko.pl

Tomasz Lisiak
Specjalista ds. handlu
tel.: +48 (62) 735 53 10
kom.: +48 506 148 613
e-mail: tomasz.lisiak@sklejkaeko.pl

Paweł Banaszak
Specjalista ds. handlu
tel.: +48 (62) 735 53 10
kom.: +48 608 614 736
e-mail: pawel.banaszak@sklejkaeko.pl

Patrycja Jankowska
Specjalista ds. handlu
tel.: +48 (62) 735 53 10
kom.: +48 506 483 209
e-mail: patrycja.jankowska@sklejkaeko.pl

Centrum materiałów drzewnych (CMD)

Sylwia Sointa
Kierownik CMD
tel.: +48 (62) 735 53 13
kom.: +48 506 612 415
e-mail: sylwia.sointa@sklejkaeko.pl

Sebastian Hypki
Sprzedawca
tel.: +48 (62) 735 52 76
kom.: +48 506 612 106
e-mail: sebastian.hypki@sklejkaeko.pl

Dział usług i przetwarzania

Waldemar Lis
Technolog/Konstruktor
tel.: +48 517 141 078
e-mail: waldemar.lis@sklejkaeko.pl

Kadry i Administracja

Zespół Kadr i Administracji
tel.: +48 608 578 305
tel.: +48 506 612 134
e-mail: kadry@sklejkaeko.pl

Finanse i Księgowość

Zespół Finansów, Księgowości i Rachuby Płac
tel.: +48 506 148 102
e-mail: renata.podsadna@sklejkaeko.pl

Logistyka

Grzegorz Walczak
Specjalista ds. logistyki
tel.: +48 506 612 665
e-mail: grzegorz.walczak@sklejkaeko.pl

Zaopatrzenie

Renata Szczepska
Kierownik Logistyki Wejścia
kom.: +48 512 708 785
e-mail: renata.szczepska@sklejkaeko.pl

Ryszard Furmankiewicz
Specjalista ds. Gospodarki Surowcowej
kom.: +48 608 611 776
e-mail: ryszard.furmankiewicz@sklejkaeko.pl

Henryk Wysocki
Specjalista ds. Zaopatrzenia i Transportu
kom.: +48 660 762 145
e-mail: drewno@sklejkaeko.pl

Dział Technologii i Kontroli Jakości

Błażej Kidoń
Kierownik Działu Technologii i Kontroli Jakości
tel.: +48 664 434 917
e-mail: blazej.kidon@sklejkaeko.pl

Natalia Wota
Technolog
tel.: +48 608 350 857
e-mail: natalia.wota@sklejkaeko.pl

Zarząd

Jacek Kaszyński
Prezes Zarządu – Dyrektor Operacyjny
e-mail: jacek.kaszynski@sklejkaeko.pl

Maciej Gaffling
Członek Zarządu – Dyrektor Finansowy
e-mail: maciej.gaffling@sklejkaeko.pl