Skip to main content
Typ sklejki suchotrwała lub wodoodporna
Klej mocznikowy lub fenolowy
Wilgotność (%) 6 – 12
Gęstość pozorna (kg/m³) około 600
Wytrzymałość na zginanie (MPa) wzdłuż włókien 50
w poprzek włókien 2

Romby w kolekcji Edge są najbardziej przestrzenną propozycją. Ułożenie ich w powyżej pokazany sposób zapewni efekt 3D. Taka forma na pewno będzie niezwykle nowoczesna i w prosty sposób zmieni nudne pomieszczenie w przestrzeń jak z okładki. Efekt 3D wygląda na skomplikowany, ale w rzeczywistości można go wykonać w bardzo prosty sposób. Największym plusem tych płyt jest nieskończona ilość form, jakie można z nich stworzyć. Ekologiczna sklejka jest lekka, posiada wyszlifowaną powierzchnię, a każda warstwa sklejonego ze sobą forniru jest uwidoczniona.

 

Jeśli martwisz się o nasze środowisko… to bardzo dobrze! Nasza firma robi absolutnie wszystko aby być zero waste. Zrębki po obróbce sklejki, a także kora otrzymują drugie życie i są w pełni wykorzystywanym surowcem, a to tylko namiastka naszych ekologicznych działań.

Kolekcja Edge może być idealnym zamiennikiem obrazów ściennych czy zdjęć. Nasz produkt z łatwością ozdobi duże przestrzenie na ścianach, by nie dawały wrażenia surowości. Taka zmiana zmieni wnętrza w bardziej nowoczesne, a goście od razu zauważą elegancję ich wykonania. W prosty i intuicyjny sposób nadaj ścianom mocnego wyrazu. Kolekcja Edge wpisuje się w najnowsze trendy i idealnie sprawdzi się w takich przestrzeniach jak kawiarnie, hotele, salony kosmetyczne, sklepy, a także wszędzie tam, gdzie klienci oczekują profesjonalizmu i poczucia estetyki od właścicieli.