Skip to main content
Typ sklejki sosnowa, wodoodporna – fenolowa
Klasa jakości III/IV
Grubość (mm) 6,5 – 21
Wilgotność (%) 5 – 12
Gęstość (kg/m³) 560-620
Wytrzymałość na zginanie (MPa) wzdłuż włókien 30 – 60
w poprzek włókien 30 – 45

Oferowana sklejka szczotkowana może być dopasowana do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Niezależnie od tego czy zależy Ci na jedno, czy dwustronnym szczotkowaniu, z pewnością zaproponujemy Ci odpowiedni produkt. Ponadto, dajemy możliwość zabezpieczenia zakupionego materiału specjalnym środkiem antyadhezyjnym.

Szalowanie sklejkami szczotkowanymi daje możliwość uzyskania odcisku struktury drewna na lanym betonie. Pokrycie suchej powierzchni betonu specjalnymi transparentnymi lub kryjącymi środkami do betonu, pozwoli uzyskać estetyczną o przyjemnej fakturze powierzchnię.

Dzięki sklejkom szczotkowanym możliwe jest osiągnięcie efektu trójwymiarowości struktury drewna. Można je z powodzeniem zastosować na ścianach budynków, mostach oraz wielu różnorodnych elementach dekoracyjnych i architektonicznych.

Nie ulega wątpliwości, że sklejka szczotkowana to doskonały materiał do ozdoby budynków. Dzięki szczotkowaniu, drewno zyskuje większą gęstość, a co za tym idzie jest wyjątkowo twarde i odporne na działanie rozmaitych czynników. Z uwagi na strukturyzowaną powierzchnię, proponowane sklejki uwydatniają najlepsze właściwości drewna, przez co uzyskuje się godny uwagi design.

 Zainteresowany ofertą sklejki ?

Kontakt