Skip to main content

KOLEKCJA EDGE!

Kolekcja Edge pozwala stworzyć nowoczesny wygląd pomieszczeń przy użyciu naturalnego surowca – drewna. Motywy geometryczne są aktualnie niezwykle modne i znajdą zastosowanie zarówno w przestrzeni domowej, jak i w restauracjach, biurach czy sklepach. Podstawowa kolekcja zawiera trzy formaty do wyboru: sześciokąt, trójkąt i romb oraz lamele. Zależnie od koncepcji można je ze sobą łączyć lub na życzenie klienta jesteśmy w stanie wykonać dowolny kształt.

Kreatywne rozwiązanie

Jej niewątpliwą zaletą jest możliwość stworzenia dowolnej formy na ścianie. Podstawową cechą jest to, że formy można ze sobą łączyć w większe zbiory, ale znakomicie prezentują się również z zachowaniem odstępów między sobą. Dzięki temu ten sam produkt uzyska zupełnie nowy wygląd. Kolekcja Edge to niecodzienna propozycja, która na pewno zwróci na siebie uwagę.

W zgodzie z naturą

Jeśli martwisz się o nasze środowisko… to bardzo dobrze! Nasza firma robi absolutnie wszystko aby być zero waste. Zrębki po obróbce sklejki, a także kora otrzymują drugie życie i są w pełni wykorzystywanym surowcem, a to tylko namiastka naszych ekologicznych działań.

Oprócz podstawowej kolekcji Edge, wykonujemy również blaty, stopnie i podstopnie. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. Na życzenie klienta możemy również wykonać niestandardowe kształty i rozmiary.

Lamele

Lamele to pionowe listwy dekoracyjne wykonywane z drewna, które montuje się zazwyczaj na ściany i sufity w celu nadania przestrzeni nowoczesnego wyglądu.

Heksagony

Sześciokątne elementy połączone ze sobą dają efekt „plastrów miodu”. Ten motyw pozwoli w prosty sposób nadać pomieszczeniu zupełnie nowy wygląd.

Trójkąty

Trójkątne panele z kolekcji Edge zachwycą każdego. Prosta forma idealnie sprawdzi się w wielu kombinacjach. Dekoracja ścienna stworzona z trójkątów niewątpliwie zwróci na siebie uwagę.

Romby

Stwórz efekt 3D kreując kompozycję z paneli ściennych różnych grubości. Taka forma zmienia nudne pomieszczenia w przestrzeń jak z okładki.

Jesteś zainteresowany?

63-400 Ostrów Wielkopolski

ul. Reymonta 35

Dział Handlowy

tel.: +48 (62) 735 53 09