Skip to main content
Typ sklejki suchotrwała lub wodoodporna
Klej mocznikowy lub fenolowy
Wilgotność (%) 6 – 12
Gęstość pozorna (kg/m³) około 600
Wytrzymałość na zginanie (MPa) wzdłuż włókien 50
w poprzek włókien 2

Trójkątne panele z kolekcji Edge zachwycą każdego. Prosta forma idealnie sprawdzi się w wielu kombinacjach. Dekoracja ścienna stworzona z trójkątów niewątpliwie zwróci na siebie uwagę.
Ekologiczna sklejka jest lekka, posiada wyszlifowaną powierzchnię, a każda warstwa sklejonego ze sobą forniru jest uwidoczniona.

Jeśli martwisz się o nasze środowisko… to bardzo dobrze! Nasza firma robi absolutnie wszystko aby być zero waste. Zrębki po obróbce sklejki, a także kora otrzymują drugie życie i są w pełni wykorzystywanym surowcem, a to tylko namiastka naszych ekologicznych działań.

Zastosowanie: Kolekcja Edge może być idealnym zamiennikiem obrazów ściennych czy zdjęć. Nasz produkt z łatwością ozdobi duże przestrzenie na ścianach, by nie dawały wrażenia surowości. Taka zmiana zmieni wnętrza w bardziej nowoczesne, a goście odrazu zauważą elegancję ich wykonania. W prosty i intuicyjny sposób nadaj ścianom mocnego wyrazu. Kolekcja Edge wpisuje się w najnowsze trendy i idealnie sprawdzi się w takich przestrzeniach jak kawiarnie, hotele, salony kosmetyczne, sklepy, a także wszędzie tam, gdzie klienci oczekują profesjonalizmu i poczucia estetyki od właścicieli.

Zainteresowany ofertą sklejki ?

Kontakt