Skip to main content

Dysponujemy nowoczesną linią do strukturyzacji płyt drewnopochodnych oraz litego drewna. Umożliwia ona obróbkę arkuszy o szerokości do 1250 mm i grubości od 4 do 80 mm. Strukturyzacja w zależności od potrzeb, pozwala na uzyskanie bardzo ciekawych efektów – od delikatnej aż po bardzo głęboką strukturę.

Strukturyzacja jest procesem usuwania z powierzchni arkusza drewna wczesnego,
a co za tym idzie uwydatnienia na nim drewna późnego, które charakteryzuje większa gęstość. Dzięki temu powierzchnia jest twardsza i bardziej odporna na oddziaływanie zmiennych warunków atmosferycznych. Drewno późne nie pęka nawet przy zmieniającej się wilgotności i temperaturze. Strukturyzowana powierzchnia eksponuje naturalne walory drewna, jest „cieplejsza”, ma też poszukiwany przez projektantów, architektów i designerów interesujący wygląd.

W celu świadczenia dla Państwa usług na najwyższym poziomie, stworzyliśmy zespół doradcy klienta, w którego szeregach znajdują się specjaliści każdej z gałęzi działalności firmy.
Do Państwa usług jest handlowiec, który doradzi oraz pomoże w przygotowaniu zamówienia; oraz technolodzy, którzy wyjaśnią wszystkie kwestie technologiczne, przygotują próbki, wykonają testy oraz zdobędą niezbędne certyfikaty.

Zainteresowany ofertą ?

Kontakt