Skip to main content

Nowoczesne lamele oraz zróżnicowane formy geometryczne paneli drewnianych to odpowiedź na zapotrzebowanie rynku poszukującego sklejki z odkrytym czołem – nowego trendu w branży dekoratorskiej. Przy okazji nowego produktu odpowiadamy na pytanie „Jak efektywnie stworzyć przestrzeń wokół siebie bez plastiku, tworzyw sztucznych i produktów przetworzonych”. Trend na ekologię, na szczęście, widoczny jest coraz bardziej również w projektowaniu i aranżowaniu wnętrz. Znaleźliśmy remedium na ekologiczny i efektowny sposób zagospodarowania przestrzeni.

Czym jest sklejka krawędziowa?

Kolekcja Edge to produkty prezentujące sklejkę na tzw. „sztorc”. Układ włókien jest obrócony o 90° względem tradycyjnej budowy. Pozwala to na wyeksponowanie warstw wewnętrznych i spoin klejowych, co nadaje nowe cechy wizualne sklejce. W zależności od zastosowanego drewna i spoiny można uzyskać różne wzory produktu. Sklejka ta doskonale nadaje się do produkcji blatów, stopni, paneli ściennych, półek.

W zgodzie z naturą

Jak powstaje kolekcja Edge? Nurt upcyclingu nie jest nam obcy. To właśnie z produktów pozostałych powstałych przy produkcji pełnoformatowych arkuszy powstaje sklejka krawędziowa. Odcinane krawędzie spajamy ze sobą tworząc elementy wystroju wnętrz. Surowce pozostałe na nowo stają się zasobami i są przez nas w pełni wykorzystywane.

Indywidualne podejście

W kolekcji Edge znajdują się pionowe lamele dekoracyjne, panele w formie heksagonów, rombów i trójkątów jednak w każdej chwili jesteśmy w stanie poszerzyć kolekcję. Posiadamy zaawansowany park maszynowy, który umożliwia nam produkcję indywidualnych zleceń. Zapraszamy do składania zapytań.

Zobacz całą kolekcję!

Serdecznie zapraszamy do współpracy architektów i dekoratorów wnętrz!