Skip to main content

Dla każdego rodzica najistotniejszym aspektem jest bezpieczeństwo dziecka. Nasza firma bierze całkowitą odpowiedzialność za jakość produktów. Ocena wpływu na środowisko i jakość życia przyszłych pokoleń jest niezwykle ważne dla firmy Sklejka Eko. Dlatego tym razem w odpowiedzi na zapytania naszych klientów stworzyliśmy produkt z myślą o tych najmłodszych.

Najbezpieczniejsza sklejka do zabawek!

Sklejka liściasta do zabawek to najwyższej jakości certyfikowana sklejka spełniająca najbardziej rygorystyczne normy m.in: EN 71-3 (migracja pierwiastków). Producenci wyrobów drewnianych takich jak meble czy zabawki są zobowiązani używać jedynie surowców spełniających te wymogi. W praktyce te certyfikaty informują klienta, że produkt został przebadany i uznany w zakresie bezpieczeństwa, pod kątem właściwości fizycznych i mechanicznych. Produkt posiada również Świadectwo Jakości Zdrowotnej wystawione przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego, który jest państwowym zakładem higieny odpowiedzialnym za ocenę jakości. Wszystkie opinie i certyfikaty uzyskane przez ekologiczną sklejkę liściastą dają poświadczenie naszym zapewnieniom o bezpieczeństwie użytkowania i ekologicznym podejściu do tworzenia produktów przez firmę Sklejka Eko. Wybierając ten produkt, masz nie tylko gwarancję jakości i bezpieczeństwa, ale posiadasz również pewność, że każdy detal został wykonany z niezwykłą dokładnością, o którą dbają nasi technolodzy.

Wiele możliwości zastosowań

Sklejka liściasta jest nie tylko bezpieczna, ale ma też szeroki wachlarz zastosowań. Można ją użyć do produkcji zabawek, ale znajduje również zastosowanie w meblarstwie, stolarstwie, budownictwie i wielu innych dziedzinach. Sklejka została stworzona zgodnie z myślą zrównoważonego rozwoju, ponieważ jednym z głównych założeń podczas jej tworzenia był szacunek do środowiska naturalnego. Firma Sklejka Eko przykłada szczególną uwagę do ekologicznej produkcji i ochrony środowiska naturalnego, które jest źródłem surowca do produkcji sklejki.

Doradztwo specjalistów

Pamiętaj, że nasi specjaliści chętnie rozwieją wszystkie Twoje wątpliwości. Postaw na polskiego producenta z ponad 100-letnim doświadczeniem i pasją do tworzenia sklejki. Wykorzystując sklejkę liściastą firmy Sklejka Eko, masz gwarancję najwyższej jakości i trwałości produktu.

Zobacz ofertę

Lub skontaktuj się:
Marcin Szczepaniak
Specjalista ds. handlu
tel.: +48 (62) 735 53 10
kom.: +48 668 409 889
e-mail:

Serdecznie zapraszamy do współpracy architektów i dekoratorów wnętrz!