Skip to main content

Sklejka sosnowa firmy Sklejka Eko wykonana jest w wysokiej klasie jakości oraz posiada wysokie walory estetyczne. Ze względu na poziom precyzji wykonania, produkt można wykorzystać na wiele sposobów.

Wiele możliwości dostosowań

Istnieje możliwość dostosowania sklejki dla własnych potrzeb poprzez działania takie jak: frezowanie, fazowanie, cięcie (prostolinijne i łukowe), strukturyzowanie powierzchni i wiele innych. Daje to wiele możliwości tworzenia i projektowania wnętrz.

Sklejka sosnowa najnowszym trendem!

Najnowszy trend z użyciem sklejki sosnowej to dekoracyjne panele ścienne widoczne na grafice powyżej. Przy użyciu produktu można w łatwy sposób wydzielić strefy w pomieszczeniach lub sprawić́, że projekty będą odpowiadać najnowszym stylom architektonicznym. Jest to prosty sposób na odświeżenie bliskiego otoczenia, który wpływa pozytywnie na samopoczucie i poziom kreatywności, co jest jakże ważne w obecnych czasach. Sklejka sosnowa posiada idealne walory, by wykorzystywać ją również w meblarstwie, stolarstwie, budownictwie i wielu innych segmentach.

Certyfikowana sklejka sosnowa

Sklejka sosnowa posiada certyfikat na zgodność z niemieckimi przepisami, certyfikat zgodności zakładowej kontroli produkcji CE, Świadectwo Jakości Zdrowotnej, Certyfikat ULEF CARB dla sklejki suchotrwałej i wodoodpornej.

Doradztwo specjalistów

Jeśli masz pomysł na inny sposób wykorzystania naszej sklejki możesz niezobowiązująco skontaktować się telefonicznie lub mailowo z jednym z naszych doradców.

Pamiętaj, że nasi specjaliści chętnie rozwieją wszystkie Twoje wątpliwości. Postaw na polskiego producenta z wieloletnim doświadczeniem i pasją do tworzenia sklejki. Wykorzystując sklejkę sosnową firmy Sklejka Eko, masz gwarancję najwyższej jakości i trwałości produktu.

Zobacz ofertę

Lub skontaktuj się:
Tomasz Lisiak
Specjalista ds. handlu
tel.: +48 (62) 735 53 10
kom.: +48 506 148 613
e-mail:

Serdecznie zapraszamy do współpracy architektów i dekoratorów wnętrz!