Skip to main content

Wspieramy Koło Naukowe Projektantów Mebli!

Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu to uczelnia, z którą już nie pierwszy raz podjęliśmy się współpracy. Skontaktował się z nami opiekun Koła Naukowego Projektantów Mebli, by wspólnie stworzyć coś dla mieszkańców Poznania.

Jesteśmy zafascynowani aktywnością społeczną młodych ludzi, którzy poświęcają swój wolny czas i umiejętności, by stworzyć coś dobrego dla swojego regionu. Należy podkreślić, iż ich starania są całkowicie bezpłatne. Już długi czas ich działalność ujmuje naszą firmę Sklejka Eko S.A.A, która jest sponsorem i wsparciem merytorycznym dla studentów wydziału Leśnego i Technologii Drewna. Staramy się nieustannie doceniać ich potencjał i wolę niesienia dobra.

Tym razem wsparliśmy projekt tzw. CAT CAGES, czyli domków dla kotów przeznaczonych dla jednej z poznańskich kawiarni. Idea jest taka, aby goście kawiarni mogli przyjść ze swoim pupilem, a także spędzić czas w towarzystwie innych kotów!

Zawsze będziemy wspierać kreatywnych, młodych ludzi w ich staraniach o stworzenie pięknych wyrobów z drewna, które jest naszą wspólną pasją! Wierzymy, że dzięki naszemu wsparciu będą mogli rozwijać swoje umiejętności i sympatię do tego cudownego surowca. Trzymamy kciuki za powstanie inspirujących projektów, które już niebawem będą cieszyć oko mieszkańców Poznania.